Шестой школьный день

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

ГРАФІК

работы аб’яднанняў па інтарэсах

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

п/п

Назва

аб’яднання

Педагог дадатковай адукацыі

 

Дзень

тыдня

Час правядзення

Месца правядзення

1.

“Юны футбаліст”

 

Кучук М.А.

субота

11.00-11.40

стадыён

спарт.зала №2

2.

“Шахматы і шашкі”

 

Кучук М.А.

 

пятніца

13.40-14.15

каб.№13

3.

“Настольны тэніс”

 

Пашкевіч А.І.

пятніца

14.30-15.15

фае

спарт.зала №1

4.

“Юны стралок”

Пашкевіч А.І.

 

субота

13.30-14.10

спарт.зала №2

5.

“Юныя краязнаўцы”

 

Рыбак Г.К.

панядзелак

16.50-17.30

каб.№35

музей

6.

“Прапільная разьба і выпальванне па дрэўніне”

 

Якуновіч В.І.

серада

15.00-15.40

15.50-16.30

майстэрня

7.

“Спадчына”

Рыбак Г.К.

панядзелак

16.00-16.40

каб.№35

 

8.

“Экаатрад”

 

Хвацюк В.К.

 

панядзелак

12.50-13.25

каб.№15

9.

“Бумажная фантазія”

Васечка Т.М.

 

чацвер

12.45-13.20

каб.№16

10.

“Юны эколаг”

Агіевіч А.А.

 

серада

12.50-13.25

каб.№14

11.

“Юныя фалькларысты”

 

Пашкевіч Н.М.

 

чацвер

13.40-14.20

каб.№37

12.

“Юны інспектар дарожнага руху”

 

Цывіс В.М.

субота

10.00-10.40

шк.пляцоўка

спарт.зала №2

13.

“Равный равному”

Котка Р.В.

пятніца

17.20-18.00

18.10-18.50

каб.№38

свернуть

Графік правядзення заняткаў па англійскай мове ў шосты школьны дзень

ГРАФІК

правядзення заняткаў па англійскай мове

у шосты школьны дзень

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

п/п

Заняткі

Настаўнік

Дзень тыдня

Час правядзення

Месца правядзення

1.

Англійская мова

(3 кл.)

Козел А.В.

субота

09.00-10.20

каб.15

2.

Англійская мова

(4 кл.)

Козел А.В.

субота

10.30-11.45

каб.15

свернуть

Графік правядзення заняткаў прафесіянальнай падрыхтоўкі ў шосты школьны дзень

ГРАФІК

правядзення заняткаў прафесіянальнай падрыхтоўкі

у шосты школьны дзень

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

п/п

Заняткі

Настаўнік

Дзень тыдня

Час правядзення

Месца правядзення

1.

Праф.падрыхтоўка(10 кл.)

МалайчукН.П.

субота

08.30-10.50

каб.36

2.

Праф.падрыхтоўка(10 кл.)

Якуновіч В.І.

субота

08.30-10.50

майстэрня

3.

Праф.падрыхтоўка(11 кл.)

Малайчук Н.П.

субота

11.00-13.20

каб.36

свернуть

Адзіныя бацькоўскія дні

ГРАФІК

правядзення Адзіных бацькоўскіх дзён

у 2020/2021 навучальным годзе

 

Дата правядзення

 

Тэма

 

20.11.2020

 

 

Адказнасць бацькоў за супрацьпраўныя паводзіны непаўналетніх і неналежнае выкананне бацькоўскіх абавязкаў.

Прафілактыка суіцыдальных рызык і крызісных псіхалагічных станаў сярод непаўналетніх

 

19.02.2021

 

Прафілактыка правапарушэнняў і злачынстваў непаўналетніх, у тым ліку прафілактычная работа па зніжэнні спажывання непаўналетнімі алкагольнай прадукцыі, парушэнняў непаўналетнімі ПДР

 

 

 

09.04.2021

 

Інтэрнэт-бяспека непаўналетніх

 

свернуть

График проведения факультативных занятий

ГРАФІК

правядзення факультатыўных заняткаў

у шосты школьны дзень

на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

п/п

Факультатыў

Настаўнік

Дзень тыдня

Час правядзення

Месца правядзення

1.

Біялогія (10 кл.)

Правасуд Э.Р.

субота

10.30-11.10

каб.32

2.

Біялогія (11 кл.)

Правасуд Э.Р.

субота

09.00-09.40

каб.32

3.

Бел. мова (10 кл.)

Пашкевіч В.У.

субота

09.00-09.40

каб.23

4.

Бел. мова (11 кл.)

Пашкевіч В.У.

субота

10.30-11.10

каб.23

свернуть

График проведения объединений по интересам в шестой школьный день

ГРАФІК

работы аб’яднанняў па інтарэсах

у шосты школьны дзень

на I паўгоддзе 2020/2020 навучальнага года

п/п

Назва

аб’яднання

Педагог дадатковай адукацыі

Дзень

тыдня

Час правядзення

Месца правядзення

1

“Юны футбаліст”

 

Кучук М.А.

субота

11.00-11.40

стадыён

спарт.зала №2

2

“Юны стралок”

Пашкевіч А.І.

 

субота

13.30-14.10

стадыён

спарт.зала №1

3

“Юны інспектар дарожнага руху”

Цывіс В.М.

субота

10.00-10.40

шк.пляцоўка

спарт.зала №2

4

Клуб “Знайдзі сябе” (РЦДТ)

 

Котка Р.В.

субота

17.30-18.10

18.20-19.00

19.10-19.50

каб.38

свернуть

План проведения мероприятий на полугодие

ПЛАН

правядзення выхаваўчых мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

на 1-ае паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

Дата

Змест дзейнасці

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

05.09.2020

Практыкум “Азбука бяспечных паводзін”

1 А

каб.1

Пашкевіч С.В.

Гульня віктарына “Птушкі нашага краю”

1 Б

каб.2

Ляшук М.С.

КТС “У пошуках цуда”

каб.28

Вярэніч Н.І.

I этап рэспубліканскіх спаборніцтваў па лёгкай атлетыцы "Школиада"

5-6

стадыён

 

Цывіс В.М.

 

Заняткі ў “Творчай майстэрні”

5-9

каб.30

Якуновіч В.І.

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

12.09.2020

Сустрэча з бібліятэкарам “У свеце кніг”

2 А

каб.13

Цывіс А.М.

КТС “Залатая восень”

2 Б

каб.12

Жакун Т.П.

Гульня ў пэйнтбол, лазертаг. Экскурсія ў г.Лунінец

6 Б

 

Шпігун А.М.

Чайная цырымонія “Кітай учора і сёння”

каб.26

Козел А.В.

Дзень здароўя.

Восеньскі  крос.

5-11

стадыён

 

Пашкевіч А.І.

Цывіс В.М.

Гульнявая праграма “Піянерскі КВІЗ”

5-9

каб.30

Якуновіч В.І.

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

19.09.2020

Конкурс малюнкаў “Мір вачыма дзяцей”

3

каб.15

Хвацюк В.К.

Прагляд і абмеркаванне фільма “Вялікая Перамога”

7 А

7 Б

каб.25

Жалязнюк Л.А.

Пашкевіч Н.М.

Праф.-пазн.гульня “З любоўю і гумарам пра чыгунку”

10

каб.23

Пашкевіч В.У.

Камбінаваныя эстафеты "Спорт – гэта выдатна!" у рамках рэспубліканскай акцыі "Мы за спорт – за здаровую нацыю!"

3-4

стадыён

 

 Кучук М.А.

Віртуальная вандроўка “Вялікія бібліятэкары свету”. Віктарына “У свеце казак”

3-4

бібліятэка

Гарбар Л.У.

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

Заняткі ў Школе лідэра “Малышок","Юнкар”

5-9

каб.30

Якуновіч В.І.

26.09.2020

Наведванне сем’яў вучняў

 

Васечка Т.М.

Квэст-гульня “Правила дорожные всем знать положено”

4 Б

каб.14

Агіевіч А.А.

Экскурсія “Мая малая радзіма: мінулае і сучаснае”

5

музей

Мінкевіч Н.І.

Вечарына “Восеньская прэм’ера”

8-11

акт.зала

Цубер Т.А.

Якуновіч В.І.

Турнір па міні-футболе

5,8

сп.з.№1

Кучук М.А.

Цывіс В.М.

Аперацыя “Клопат”. КТС “Віншавальная паштоўка”  да Дня састарэлых людзей, да Дня настаўніка.

8-11

 

Якуновіч В.І.

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

03.10.2020

Святочная праграма “Свята мудрасці і ведаў”

8-11

акт.зала

Якуновіч В.І.

Экалагічны квэст “Птушкі нашага краю”

1 А

каб.1

Пашкевіч С.В.

Інтэлектуальны турнір “Загадкавы калейдаскоп”

1 Б

каб.2

Ляшук М.С.

Экалагічны маршрут “Мясціны майго дзяцінства”

6 А

тэрыторыя

Карповіч М.В.

Дыягнастычны тэст “У пошуках будучай прафесіі”

каб.28

Вярэніч Н.І.

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”

11

каб.22

Лазнуха Т.М.

Заняткі ў Школе лідэра “Малышок","Юнкар”

Заняткі ў “Творчых майстэрнях”

2-6

каб.30

Якуновіч В.І.

 

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

Спартыўныя спаборніцтвы "А мы вясёлыя, актыўныя, спартыўныя!"

1

сп.з.№1

Кучук М.А.

10.10.2020

Спартыўны час “Асенняя спартакіада”

2 А

каб.13

Цывіс А.М.

КТС “Падарунак маме”

2 Б

каб.12

Жакун Т.П.

Творчая майстэрня “Падарунак для матулі”

6 Б

каб.33

Шпігун А.М.

Гульня “Хачу быць лідэрам”

8 А

каб.27

Цубер Т.А.

Псіх.флэшмоб “Пазітыўчык”

каб.26

Козел А.В.

Выстава “Гаварыце матулі пяшчотныя словы…”

5

бібліятэка

Гарбар Л.У.

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

Дзень здароўя.

“На старт выклікае спартландыя”

2

сп.з.№1

Кучук М.А.

17.10.2020

Квэст-гульня “Акадэмія здаровага харчавання”

3

каб.15

Хвацюк В.К.

Прафарыент.гульня “У свеце прафесій”

4 А

каб.16

Васечка Т.М.

Брэйн-рынг “Фауна Беларусі”

7 А

7 Б

каб.25

Жалязнюк Л.А.

Пашкевіч Н.М.

Інтэлектуальны квэст “Чорны кот”

10

каб.23

Пашкевіч В.У.

Школьныя спаборніцтвы па валейболе сярод юнакоў, дзяўчат

7

сп.з.№1

Пашкевіч А.І

Цывіс В.М.

Заняткі ў Школе лідэра “Малышок","Юнкар”

Заняткі ў “Творчых майстэрнях”

2-6

каб.30

Якуновіч В.І.

 

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

24.10.2020

Вечарына-партрэт “Герой – зямляк”

8-11 кл.

акт.зала

Рыбак Г.К.

Якуновіч В.І.

Гульня-віктарына “Загадкавая пушча”

4 Б

каб.14

Агіевіч А.А.

Літаратурная гасцёўня “Чараўнік з краіны дзяцінства”

5

каб.24

Мінкевіч Н.І.

1 адборачны этап здачы нарматываў “Біятлон заклікае”

5-7

сп.з.№1

Пашкевіч А.І.

Цывіс В.М.

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

31.10.2020

Віктарына “Знаўцы беларускай казкі”

1 А

каб.1

Пашкевіч С.В.

Пазн.гульня “Кім быць у будучым?”

1 Б

каб.2

Ляшук М.С.

Прагляд і абмеркаванне кінафільма “Брэсцкая крэпасць”

6 А

каб.31

Карповіч М.В.

Спаборніцтвы па валейболе

9

сп.з.№1

Вярэніч Н.І.

КТС. Калаж “Дзень самакіравання”

11

каб.22

Лазнуха Т.М.

Конкурсна-забаўляльная ”Акцябрацкі экспрэс”

2-6

акт.зала

Якуновіч В.І.

 

Спартыўныя спаборніцтвы "Здароваму ўсё выдатна!"

9

сп.з.№1

Пашкевіч А.І.

 

14.11.2020

Забаўляльная праграма “Фінансавы паядынак”

8-11 кл.

акт.зала

Якуновіч В.І.

КТС “Лістапад”

2 А

каб.13

Цывіс А.М.

Практыкум “Кніжная эканоміка”

2 Б

каб.12

Жакун Т.П.

КВІЗ “Хочам усё ведаць”

3

каб.15

Хвацюк В.К.

Творчая майстэрня “Другое жыццё рэчаў”

4 А

каб.16

Васечка Т.М.

Гульня “Падарожжа ў краіну Беражлівых”

 

6 Б

каб.33

Шпігун А.М.

Гульня “Філалагічны квэст”

7 А

7 Б

каб.25

Жалязнюк Л.А.

Пашкевіч Н.М.

Гульня “Экалагічны млын”

8 А

каб.27

Цубер Т.А.

Квэст-гульня з элементамі лагарытмікі “Гэта цікава”

каб.26

Козел А.В.

Выстава дзіцячых энцыклапедый “Чытай і здзіўляйся”

Пазн.віктарына “Разумніцы і разумнікі”

2-5

бібліятэка

Гарбар Л.У.

Гасцёўня “Край наш – дзівосны прыстанак загадак і цудаў”

10

каб.23

Пашкевіч В.У.

Дзень здароўя

Спаборніцтвы “У здаровым целе – здаровы дух”

8-9

сп.з.№1

Пашкевіч А.І.

Цывіс В.М.

 

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

Заняткі ў "Школе лідэра", “Малышок","Юнкар”

5-9

каб.30

Якуновіч В.І.

Савет дружыны

Калектыўны прагляд і абмеркаванне відэаролікаў “Ці лёгка быць маладым?”

8 Б

каб.35

Рыбак Г.К.

21.11.2020

Інтэлектуальны конкурс “Знаўцы беларускай мовы”

4 Б

каб.14

Агіевіч А.А.

Гадзіна асабістых меркаваннняў “Я і МЫ”

5

каб.24

Мінкевіч Н.І.

Калектыўны прагляд і абмеркаванне відэаролікаў “Ці лёгка быць маладым?”

8 Б

каб.35

Рыбак Г.К.

Рухомыя гульні "Самы спрытны, хуткі, умелы!"

3-4

сп.з.№1

Кучук М.А.

 

Аперацыя “Клопат”.

Заняткі ў “Творчых майстэрнях”

8-9

каб.30

Якуновіч В.І.

 

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

28.11.2020

Інтэлектуальны конкурс “Разумнікі і разумніцы”

1 А

каб.1

Пашкевіч С.В.

Конкурсная праграма “Вясёлы экспрэс”

1 Б

каб.2

Ляшук М.С.

Спартыўныя старты

6 А

сп.з.1

Карповіч М.В.

Рэпетыцыя спектакля “Як Іван Новы год сустракаў”

11

каб.22

Лазнуха Т.М.

Конкурсна-забаўляльная праграма  ”Піянерскі экспрэс”

 

8-9

акт.зала

Якуновіч В.І.

 

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

Гадзіна здароўя "Мы - за ЗЛЖ!", прысвечаная Дню барацьбы са СНІДам (камбінаваныя эстафеты)

8-11

сп.з.№1

Пашкевіч А.І

Цывіс В.М.

 

05.12.2020

Творчая майстэрня “Зімовая казка”

2 А

каб.13

Цывіс А.М.

Квэст-гульня “Хачы быць здаровым”

2 Б

каб.12

Жакун Т.П.

Інтэракт.гульня “Хто такія валанцёры”

6 Б

каб.33

Шпігун А.М.

Інтэлектуальная гульня “Слабае звяно”

8 А

каб.27

Цубер Т.А.

КТС “Сучасная кармушка для птушкі”

каб.26

Козел А.В.

Спартыўна-забаўляльная праграма для дзяцей і іх бацькоў "Мы разам!!!"

5-6

сп.з.№1

Пашкевіч А.І.

Цывіс В.М.

 

Аперацыя “Клопат”.

Заняткі ў “Творчых майстэрнях”

5-8

каб.30

Якуновіч В.І.

 

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

12.12.2020

Інтэлектуальны рынг “Я і мае правы”

8-11 кл.

акт.зала

Якуновіч В.І.

КТС “У майстэрні Дзеда Мароза”

3

каб.15

Хвацюк В.К.

Віктарына “Дым, які забірае жыццё”

4 А

каб.16

Васечка Т.М.

Састаўленне калажу “Героі спорту Беларусі”

7 А

7 Б

каб.25

Жалязнюк Л.А.

Пашкевіч Н.М.

Камандная гульня “Век жыві – век вучыся”

10

каб.23

Пашкевіч В.У.

Дзень здароўя.

Спартыўныя эстафеты

2

сп.з.№1

Кучук М.А.

 

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

19.12.2020

Гульня-падарожжа “Сцяжынкамі роднага краю”

4 Б

каб.14

Агіевіч А.А.

Сустрэча за самаварам “Чай – здароўю лепшы сябар”

5

каб.24

Мінкевіч Н.І.

Інтэрактыўная гульня “Кола фартуны”

8 Б

каб.35

Рыбак Г.К.

Спартыўнае свята “Тры С” (сіла, смеласць, спрыт)

сп.з.№1

Вярэніч Н.І.

Спаборніцтвы па баскетболе сярод юнакоў

8-11

сп.з.№1

Пашкевіч А.І.

Цывіс В.М.

Заняткі ў "Школе лідэра", “Малышок","Юнкар”

 

6-11

каб.30

Якуновіч В.І.

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

КТС “Майстэрня Дзеда Мароза”

Віктарына “Снежныя старонак зімовых казак”

 

3-4

бібліятэка

Гарбар Л.У.

26.12.2020

Гульня “Прафесія маёй мары”

1 А

каб.1

Пашкевіч С.В.

Творчая майстэрня “Навагодні падарунак”

1 Б

каб.2

Ляшук М.С.

КТС “Навагоднія прыгоды”

6 А

каб.31

Карповіч М.В.

Тэатральная пастаноўка “Як Іван Новы год сустракаў”

11

акт.зала

Лазнуха Т.М.

 

Навагодні баль “Містыка ў навагоднюю ноч”

8-11

акт.зала

Якуновіч В.І.

 

Кансультацыі для вучняў і бацькоў

 

каб.36

Котка Р.В.

Асаскала Н.Л.

Спаборніцтвы па настольным тэнісе

 

8-9

сп.з.№1

Пашкевіч А.І.

Цывіс В.М.

 

свернуть